fbpx
 

LIVE Sport

Bądź na bieżąco ze swoimi odbiorcami w najwyższej jakości.

Nasza ekipa dysponuje bogatym doświadczeniem i zasobami technicznymi, aby umożliwić Ci udostępnienie organizowanego przez Ciebie wydarzenia dla reszty świata, w czasie rzeczywistym.

Przeprowadzone przez nas transmisje z różnego rodzaju imprez sportowych, szkoleń, obrad, targów i koncertów, pozwoliły nam stworzyć sprawdzony system działań dostosowany pod konkretne zlecenie.

Dzięki naszej wiedzy oraz umiejętnościom, podczas trwania transmisji żaden szczegół nie umyka naszym obiektywom. Uważne śledzenie miejsca akcji, i efektowne zbliżenia w najważniejszych momentach, to priorytet działań. Szybkie łącze oraz dyspozycja kamer w jakości HD/4K zapewniają wysoką jakość streamu w każdych warunkach.

 

Potrzebujesz wyjątkowej obsługi dla wyjątkowego wydarzenia?

Dzięki precyzyjnej analizie przestrzennej oraz dokładnemu zbadaniu charakteru imprezy, mamy możliwość odpowiedniego przygotowania technicznego pod obsługiwane przez nas wydarzenie. Podczas wstępnej konsultacji wspólnie z naszymi klientami ustalamy dobór dowolnej szaty graficznej oraz innych efektów kosmetycznych.

Bacznie kontrolujemy każdy detal podczas trwania transmisji.

Zgranie zespołu, i dobra komunikacja pomiędzy operatorami, realizatorem i obserwatorem to fundamentalne elementy dobrze przeprowadzonej transmisji.
Jesteśmy w  stałej interakcji z naszymi odbiorcami i szybko reagujemy na komunikaty od naszych klientów, gdy pojawia się potrzeba wyjścia poza schemat działań.

Do naszych kompetencji należą także przeprowadzanie wywiadów, tworzenie filmów dokumentacyjnych z obsługiwanych przez nas wydarzeń, oraz udostępnianie kanałów publikacji.

Opowiedz nam jakie wydarzenie organizujesz, a my opowiemy jak możemy pomóc Ci podzielić się z innymi Twoim eventem.

Kontakt:

E-mail: oferta@liveproduction.pl
Tel. 783 75 99 12